DDI (Deep DDoS Inspection) Teknolojisi

Harpp DDoS Mitigator cihazlarının sahip olduğu eşsiz DDITM (Deep DDoS Inspection) teknolojisi, Advanced Persistent Threat (APT) seviyesindeki dinamik ve karmaşık DDoS saldırılarına karşı akıllı bir kalkan olarak tasarlanmıştır. Cihazın teknoloji harikası DDoS Atak Koruma Fonksiyonları; normalizasyon, engelleme ve protokol-özel güvenlik yöntemleriyle DNS ve Web altyapınıza yüksek seviye koruma sağlar.Buna ek olarak öncelikli koruma fonksiyonları da gece ve gündüz, her zaman proaktif olarak çalışır. Dünyanın dört bir yanındaki Harpp DDoS Mitigator cihazları anlık erişilebilirlik ve gerçek zamanlı geniş bir güvenlik istihbarat ağı yaratır. Harpp DDoS Mitigator cihazlarının fark yaratan özelliklerinden en önemlisi, yönetilebilir ve istenen detayda ayarlanabilir yapısıdır.

Savunma

Harpp DDoS Mitigator cihazları, iş sürekliliğinizi ve online varlığınızı tehdit eden DDoS ataklarına karşı ağınızın ve işinizin güvende olmasını sağlar. Cihazın teknoloji harikası DDoS Atak Koruma Fonksiyonları, normalizasyon, engelleme ve protokol-özel güvenlik yöntemleriyle DNS ve Web altyapınıza yüksek seviye koruma sağlar.

Yönetim ve Raporlama

Akıllıca tasarlanmış karmaşık bir DDoS saldırısında, dinamik saldırı karakteristiğini grafiklerle gözünüzün önüne getirecek bir kontrol paneli hayati önem taşır. Benzersiz AVSTM(Attack Visualization System) sayesinde saldırı anında en kritik bilgileri grafiksel olarak gözünüzün önünde bulacak ve en doğru adımları hızlıca hayata geçirebileceksiniz.